M

Lukk

Kontakt oss

Kontakt Norled

Driftsmeldinger

Uforutsette hendelser og skiftende værforhold kan føre til forsinkelser. Hold deg oppdatert på eventuelle driftsavvik her

Ofte stilte spørsmål

Lurer du på noe om tjenestene våre eller om oss? Her har vi ofte stilte spørsmål

All henvendelse bes rettet til følgende e-post eller telefon:

Sentralbord: 51 86 87 00

Telefon besvares mandag-fredag 10:00-14:00 (ikke helligdager)

Booking@norled.no

Det er vanligvis noen dagers responstid på e-post

Har du spørsmål til administrasjonen og ansatte?

Besøk oss

Stavanger
Børehaugen 1
4006 Stavanger

Bergen
Kong Christian Frederiks plass 3
5006 Bergen

Oslo
Fjordalléen 16
0250 Oslo

Andre henvendelser

Benytt linkene under for å sende oss en forespørsel, et spørsmål eller gi oss en tilbakemelding

Åpenhetsloven

Har du spørsmål om hvordan vi jobber for å forhindre negative konsekvenser av vår virksomhet på grunnleggende menneskerettigheter og anstendige arbeidsforhold? Da kan du sende en e-post til denne adressen:

Kontaktpersoner 

Lars Jacob Engelsen
Driftsdirektør

51 86 87 26 / 95 79 69 17

lars.jacob.engelsen@norled.no

Susanne Walters
KHMS Sjef

51 86 87 41 / 97 00 14 52

susanne.walters@norled.no

Børn Egil Søndenå
Hurtigbåtsjef

51 86 87 16 / 92 20 11 81

bjorn.sondena@norled.no

Erlend Hovland
Teknisk direktør

erlend.hovland@norled.no

Toril Ås
Fungerende finansdirektør

toril.as@norled.no

Katrine Meldahl
Ferjesjef

91 56 50 56

katrine.meldahl@norled.no

Cathrine Gjertsen
Kommunikasjonssjef

99 49 25 37

cathrine.gjertsen@norled.no

Les omtaler av Norled, eller skriv din egen på Tripadvisor.